...

Masaż twarzy

Tajemnica KOBIDO

Niepowtarzalna forma japońskiej sztuki masażu, która poprzez głęboką pracę na strukturach mięśni, swoją złożoność i intensywność technik, działa na głębszych warstwach skóry i mięśni. Doskonała alternatywa dla zabiegów medycyny estetycznej, która daje spektakularne efekty liftingujące zmarszczki, poprawę owalu twarzy, zmniejszenie oznak starzenia się skóry.

Zoga Face Integration

Manualne estetyczne modelowanie twarzy. Zabieg ten oddziałowuje na tkanki klientki w celu normalizacji napięcia mięśniowo-powięziowego obszaru dekoltu, czepca i mięśni twarzy.
Zabieg ten znacznie różni się od większości dostępnych metod masaży liftingujących.
Charakteryzuje się dużym bodźcem i najszybszym , spektakularnym efektem odmładzającym, liftingującym i terapeutycznym.

Zoga Face Integration
+ masaż transbukalny

Zoga Face Integration połączona z masażem transbukalnym daje widoczne efekty.
Masaż polega na obustronnym ugniataniu tkanek twarzy, zarówno od strony jamy ustnej (wewnątrz) jak i od zewnętrznej powierzchni skóry.
Masaż ten umożliwi całkowite przywrócenie konturu twarzy, wyeliminowaniu zmarszczek w okolicach ust oraz bruzd nosowo – wargowych.

Masaż Transbukalny

Masaż polega na obustronnym ugniataniu tkanek twarzy, zarówno od strony jamy ustnej (wewnątrz) jak i od zewnętrznej powierzchni skóry. Masaż ten umożliwi całkowite przywrócenie konturu twarzy, wyeliminowaniu zmarszczek w okolicach ust oraz bruzd nosowo – wargowych.

Honey Face

Masaż dla kobiet zabieganych, mających mało czasu dla siebie. Szybki efekt liftingujący i oczyszczający na bazie peelingu z naturalnego miodu.

Face Lifting Bez Skalpela

Wysokiej jakości zabieg, o charakterze silnie odmładzającym i regenerującym. Autorski masaż drenująco liftingujący. Podczas masażu wykorzystuję zaawansowanie techniki manualne. Dopełnieniem masażu jest maska „botoksowa”. Contouring mask zawiera heksapeptyd argirelinę, który powoduje natychmiastowy lifting i wygładzenie a stosowanie długofalowo zagęści i poprawi nawilżenie skóry. Idealna dla skóry wiotkiej, cienkiej, z widocznymi liniami zmarszczek oraz rozszerzonymi porami.

Akupunktura Kosmetyczna

Naturalny sposób zatrzymania młodości. Wywodząca się z tradycyjnej medycyny chińskiej metoda leczenia, która bazuje na sprawdzonych i wykorzystywanych od wieków technikach TCM. Akupunktura twarzy to naturalna alternatywa dla inwazyjnych zabiegów chirurgii plastycznej, botoksu. Zalety akupunktury: skuteczność, naturalność, nieinwazyjność, działanie nie tylko w miejscu terapii, ale na całą skórę twarzy, dotlenienie tkanki, wygładzenie zmarszczek, stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, rozjaśnia koloryt skóry, zmniejsza przebarwienia oraz spłyca drobne i głębsze zmarszczki, blizny.

Oczyszczanie Wodorowo – Kwasowe

Zabieg oczyszczania wodorowego z wykorzystaniem jadeitu oraz firmowych koncentratów M’onduniq . Działanie aktywnym wodorem pozwala na zmniejszanie nadmiaru wolnych rodników, których zbyt duża ilość przyczynia się do przedwczesnego starzenia się skóry. Metoda działania zastosowana w urządzeniu Aquametiq hydra prime świetnie oczyszcza skórę oraz działa nawilżająco. Metoda działania zastosowana w urządzeniu opiera się głównie o przenikanie wodoru do głębszych warstw struktury skóry, co odbywa się dzięki nasyconemu strumieniowi wody, dodatkowo zapewniając głęboką eksfoliację. Dzięki temu nie tylko uzyskujemy lepsze efekty zabiegowe, ale również zabezpieczamy naszą skórę przed przedwczesnym starzeniem. Pod koniec zabiegu nakładana jest maseczka z algi ,która przynosi natychmiastową ulgę skórze, stymuluje proces gojenia. Działa przeciwzapalnie oraz pomaga zredukować zaczerwienienia.

Oczyszczanie Wodorowo – Kwasowe Rozszerzone

Zabieg oczyszczania wodorowo -kwasowego z wykorzystaniem jadeitu oraz firmowych koncentratów M’onduniq 🤍 Działanie aktywnym wodorem pozwala na zmniejszanie nadmiaru wolnych rodników, których zbyt duża ilość przyczynia się do przedwczesnego starzenia się skóry. Metoda działania zastosowana w urządzeniu Aquametiq hydra prime świetnie oczyszcza skórę oraz działa nawilżająco.Metoda działania zastosowana w urządzeniu opiera się głównie o przenikanie wodoru do głębszych warstw struktury skóry, co odbywa się dzięki nasyconemu strumieniowi wody, dodatkowo zapewniając głęboką eksfoliację. Dzięki temu nie tylko uzyskujemy lepsze efekty zabiegowe, ale również zabezpieczamy naszą skórę przed przedwczesnym starzeniem. Zabieg rozszerzony z wykorzystaniem ośmiu głowic, dzięki którym uzyskasz jeszcze większy efekt. Zastosowanie: – oczyszcza skórę, – neutralizuje nadmiar wolnych rodników, – zabezpiecza przed wczesnym starzeniem się, – skuteczny w problemach z bliznami, – zapewnia odmłodzenie skóry, – działanie liftingującego i odżywcze. Pod koniec zabiegu nakładana jest maseczka z algi ,która przynosi natychmiastową ulgę skórze, stymuluje proces gojenia. Działa przeciwzapalnie oraz pomaga zredukować zaczerwienienia.

FACEFITNESS Program

4 etapowa nauka treningu odbudowującego mięśnie twarzy. Facefitness – program ten polega na 45 minutowych ćwiczeniach, dwa razy w tygodniu w celu odbudowy i wzmocnieniu mięśni oraz uświadomieniu sobie ich posiadania. Program trwa dwa tygodnie. Regularne ćwiczenia pozwolą pozbyć się: – drugiego podbródka, – obwisłych policzków, – opadającego owalu twarzy, – worków pod oczami, – pomogą ujędrnić skórę i zmniejszyć zmarszczki. Bez botoksu, kwasu hialuronowego i wypełniaczy, ćwicząc 30 minut, dwa razy w tygodniu można w naturalny i fizjologiczny sposób odmłodzić twarz.

Masaż Psychosomatyczny Twarzy

Masaż ma istotne znaczenie w programach antystresowych razem z aromaterapią. Określony rytm i kolejność ruchów masujących wywołują unikalne wrażenia dotykowe, pozwalające odwrócić uwagę od nieprzerwanej analizy sytuacji stresowych. Struktura masażu jest utworzona na podstawie asynchronicznych i asymetrycznych ruchów wykonywanych w określonym rytmie. Oznacza to, że każda ręka masuje inny obszar. Tworzy to silny przepływ impulsów nerwowych z receptorów skórnych, a także zmysłu (słuch, węch, wzrok) do ośrodkowego układu nerwowego. Dzięki temu masaż psychosomatyczny posiada: *wyraźne działanie kojące i antydepresyjne *ma silne działanie uspokajające, zmniejsza objawy stresu i stanów lękowych *redukuje zmęczenie i bóle głowy

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.