...

Maderoterapia

Maderoterapia Polska to holistyczna metoda pracy z ciałem łącząca manualny drenaż limfatyczny z intensywnym masażem za pomocą specjalnych, anatomicznie zaprojektowanych drewnianych narzędzi. W czasach, gdy technologia i produkty chemiczne atakują wszystkie obszary naszego życia, Maderoterapia pozwala nawiązać nam kontakt z naturą oraz pomaga zadbać o nasze ciało i zdrowie.

Korzyści wynikające z masażu maderoterapii:

  • eliminacja cellulitu i nagromadzonego tłuszczu,
  • modelowanie sylwetki,
  • zmniejszenie obwodów,
  • poprawa elastyczności i wyglądu skóry,
  • pobudzenie krążenia,
  • eliminacja zastojów limfatycznych,
  • redukcja stresu,
  • odprężenie i ogólne wyciszenie organizmu.

Maderoterapia ma swoje początki w odległej Kolumbii. Ta naturalna metoda, która bardzo szybko stała się hitem wśród kobiet na całym świecie, zyskuje coraz szersze grono fanek również w Polsce. W czasach, gdy technologia i produkty chemiczne atakują wszystkie obszary naszego życia, Maderoterapia pozwala nawiązać nam kontakt z naturą oraz pomaga zadbać o nasze ciało i zdrowie.

Maderoterapia jest masażem, który w swoim głównym założeniu ma pomóc kobietom w osiągnięciu zdrowej i pięknej sylwetki. Holistyczny wymiar zabiegu, prócz estetycznego działania na poprawę wyglądu ciała ma za zadanie, zadbać o prawidłowe funkcjonowanie organizmu. W osiągnięciu tego efektu pomaga indywidualna możliwość doboru terapii dla każdej osoby. Połączenie wiedzy z zakresu funkcjonowania układu limfatycznego, intensywna praca narzędziowa na tkance podskórnej, a także opracowanie powięzi, daje wielopłaszczyznowy wymiar pełnej terapii. Głęboka praca na tkankach, daje poczucie zmniejszenia napięcia mięśniowego, dzięki czemu wpływa na odprężenie, wyciszenie i redukcje stresu.

Narzędzia

Sercem Maderoterapii jest 8-elementowy zestaw brzozowych narzędzi, który łączy w sobie ciepło drewna z techniczną funkcjonalnością. Wyjątkowy kształt każdego z nich, daje nam niezwykłą możliwość pracy na poszczególnych warstwach zarówno skóry jak i tkanki podskórnej.

Wałek drenujący
Wałek księżycowy
Wałek na długim ramieniu
Wałek kolczasty
Wałek kasztanowy
Pucharek modelujący
Pucharek próżniowy
Deska modelująco-drenująca

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.